Bilim Emek ve Özveriyle Yükselen Üniversite

Kalite Danışma Kurulları

OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ PROGRAMI DANIŞMA KURULU

Dr. Öğr. Üyesi Serhat AKSUNGUR

Başkan(Bölüm Başkanı)

Orhan AKPINAR

Üye (Öğrenci Temsilcisi)

Mustafa BAŞBAY

Üye (Sektör Temsilcisi)

MEKATRONİK PROGRAMI DANIŞMA KURULU

Dr. Öğr. Üyesi A. Beyzade DEMİRPOLAT

Başkan(Bölüm Başkanı)

Ekrem UĞUR

Üye (Öğrenci Temsilcisi)

Serkan KARAKUŞ

Üye (Sektör Temsilcisi)

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI DANIŞMA KURULU

Öğr. Gör. Aydan ÇAM

Başkan(Bölüm Başkanı)

Abdullah DURU

Üye (Öğrenci Temsilcisi)

Mehmet AKYOL

Üye (Sektör Temsilcisi)

ELEKTRİK PROGRAMI DANIŞMA KURULU

Öğr. Gör Emrah GÜRKAN

Başkan(Bölüm Başkanı)

Kadir AKGÜN

Üye (Öğrenci Temsilcisi)

Birkan DAŞİK

Üye (Sektör Temsilcisi)

BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI DANIŞMA KURULU

Dr. Öğr. Üyesi Semiha KILIÇASLAN

Başkan(Bölüm Başkanı)

Zeynep DENİZ

Üye (Öğrenci Temsilcisi)

Cansu ÜSTÜNDAĞ

Üye (Sektör Temsilcisi)

BANKACILIK VE SİGORTACILIK PROGRAMI DANIŞMA KURULU

Öğr. Gör. Zeliha KOCA

Başkan(Bölüm Başkanı)

Mustafa KAPLAN

Üye (Öğrenci Temsilcisi)

Mehmet AKYOL

Üye (Sektör Temsilcisi)

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROGRAMI DANIŞMA KURULU

Öğr. Gör Ş. Engin ŞAHİN

Başkan(Bölüm Başkanı)

Musa KARAÇORLU

Üye (Öğrenci Temsilcisi)

Dr. Öğr. Üyesi Ali ARI

Üye (Sektör Temsilcisi)

OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ PROGRAMI DANIŞMA KURULU

Dr. Öğr. Üyesi Serhat AKSUNGUR

Başkan(Bölüm Başkanı)

Orhan AKPINAR

Üye (Öğrenci Temsilcisi)

Mustafa BAŞBAY

Üye (Sektör Temsilcisi)

MEKATRONİK PROGRAMI DANIŞMA KURULU

Dr. Öğr. Üyesi A. Beyzade DEMİRPOLAT

Başkan(Bölüm Başkanı)

Ekrem UĞUR

Üye (Öğrenci Temsilcisi)

Serkan KARAKUŞ

Üye (Sektör Temsilcisi)

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI DANIŞMA KURULU

Öğr. Gör. Aydan ÇAM

Başkan(Bölüm Başkanı)

Abdullah DURU

Üye (Öğrenci Temsilcisi)

Mehmet AKYOL

Üye (Sektör Temsilcisi)

ELEKTRİK PROGRAMI DANIŞMA KURULU

Öğr. Gör Emrah GÜRKAN

Başkan(Bölüm Başkanı)

Kadir AKGÜN

Üye (Öğrenci Temsilcisi)

Birkan DAŞİK

Üye (Sektör Temsilcisi)

BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI DANIŞMA KURULU

Dr. Öğr. Üyesi Semiha KILIÇASLAN

Başkan(Bölüm Başkanı)

Zeynep DENİZ

Üye (Öğrenci Temsilcisi)

Cansu ÜSTÜNDAĞ

Üye (Sektör Temsilcisi)

BANKACILIK VE SİGORTACILIK PROGRAMI DANIŞMA KURULU

Öğr. Gör. Zeliha KOCA

Başkan(Bölüm Başkanı)

Mustafa KAPLAN

Üye (Öğrenci Temsilcisi)

Mehmet AKYOL

Üye (Sektör Temsilcisi)

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROGRAMI DANIŞMA KURULU

Öğr. Gör Ş. Engin ŞAHİN

Başkan(Bölüm Başkanı)

Musa KARAÇORLU

Üye (Öğrenci Temsilcisi)

Dr. Öğr. Üyesi Ali ARI

Üye (Sektör Temsilcisi)

Turkish